logo

Jak działa UrAn?

UrAn tworzą dwie osoby, dlatego zamawiając u nas projekt otrzymujesz dwa niezależne spojrzenia na zrealizowanie Twojego zlecenia. Dopiero po obejrzeniu naszych propozycji decydujesz, która wizja bardziej przypadła Ci do gustu, i z którą z nas podejmiesz dalszą współpracę.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dwiema kobietami, które obcują z grafiką na co dzień - śledzimy zagraniczne trendy, wdrażamy je na polski rynek, walczymy z gotowymi szablonami, powtarzalnością i bylejakością. Pracujemy zdalnie, wszystkie formalności przeprowadzimy bez konieczności osobistego spotkania.

Jak pracujemy?

1. BRIEF

Każde zlecenie rozpoczynamy od dłuższej rozmowy – chcemy poznać Twoją wizję projektu, dowiedzieć się co chcesz nim przekazać, do jakich odbiorców chcesz trafić. Im więcej czasu poświęcimy na komunikację, tym mniej czasu spędzimy na poprawkach :)

2. RESEARCH

W przypadku projektowania elementów identyfikacji wizualnej lubimy rozeznać się również w bezpośredniej konkurencji Twojej marki - możemy wtedy zarówno zobaczyć „co działa”, jak i uniknąć faux pas, jakim byłoby przygotowanie projektu zbyt zbliżonego do identyfikacji innej firmy o podobnym zakresie usług lub nazwie.

3. SZKICE

Zanim usiądziemy do programów graficznych wykonujemy na papierze wstępne szkice projektu. Dotyczy to zarówno sygnetu w logo, ulotki, jak i każdego innego zlecenia, ponieważ we wszystkich przypadkach odpowiednie przemyślenie kompozycji jest tak samo ważne.

4. WEKTORYZACJA

Szkice wędrują do komputera, gdzie przerabiamy je na wektory - dzięki temu grafikę będzie można dostosować do dowolnej wielkości i wydrukować zarówno na długopisie, jak i kilkumetrowym billboardzie, nie tracąc przy tym na jakości.

5. WIZUALIZACJA

Ostatnim etapem przed zaprezentowaniem projektu jest wizualizacja – dzięki niej łatwiej będzie Ci wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać Twoja ulotka czy wizytówka po wydrukowaniu, albo jak Twoje logo zaprezentuje się na kubku, czy innym gadżecie.

6. PREZENTACJA

Po obejrzeniu wizualizacji pozostanie już tylko wybrać najlepszy design! Jego autorka wykona ewentualne poprawki i poprowadzi projekt do końca :)

Skontaktuj się z nami